Трьом посадовцям Львівської та Рівненської митниці повідомлено про підозру у хабарництві | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора на отриманні неправомірної вигоди викрито та повідомлено про підозру посадовцю Рівненської та двом інспекторам Львівської митниць.

За даними слідства, виконувач обов’язків першого заступника Рівненської митниці, будучи заступником начальника ВМО № 2 МП «Вишневе» Київської митниці, отримав неправомірну вигоду за невчинення перешкод для швидкого розмитнення ввезених на територію України товарів.

Крім цього, державний інспектор Львівської митниці Держмитслужби України за допомогою посередників – також працівників Львівської митниці, один з яких є її чоловіком, вимагала та упродовж трьох місяців отримувала від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду. За гроші вони обіцяли безперешкодне проведення митного оформлення товарів, які імпортуються на територію України.
Загалом працівники митниці отримали понад 10 тис доларів США неправомірної вигоди.

Під час обшуків за місцем їх проживання та у службових приміщеннях митного посту «Вишневе» Київської митниці, а також Рівненської і Львівської митниць правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти.

Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело