Жінка виявила незвичайний симптом раку грудей і вирішила розповісти про нього всьому світу

І таким чином допомогла багатьом жінкам!

Чим небезпечний рак? Своєю підступністю. Практично повна відсутність ранніх симптомів зумовлює високу летальність і складність діагностики. Однак іноді рак заявляє про себе самим непередбачуваним чином. Ось чому слід звертати увагу на будь-які незвичайні відчуття, зміни зовнішнього вигляду та інші ознаки, які можуть бути першими симптомами захворювання, інформує Ukr.Media.

Багато жінок знають, що виявлення ущільнення в молочній залозі – це пряме показання для відвідування лікаря. Існують і менш поширені симптоми (наприклад, поява ямочки на шкірі). Одна жінка поділилася в соціальній мережі фотографією своєї грудей, щоб показати, як може проявлятися рак. Незабаром її пост розлетівся по всьому світу і запустив щось подібне кампанії з інформування населення.

У 2015 році у Лізи Ройл був діагностований рак молочних залоз 2 стадії. На щастя, діагноз був поставлений вчасно, завдяки чому було проведено успішне лікування. Після того, як пост був опублікований, Ліза отримала слова подяки від багатьох жінок, які провели самообстеження молочних залоз і виявили такі ямочки у себе на шкірі в області грудей.

Роки потому Клер Уорнер випадково виявила таку ж ямочку у себе на грудях, що наштовхнуло її на думку про інформаційний блок, на який вона натрапила деякілька часів назад, і вона також вирішила поділитися своєю історією.

Якщо ви виявите у себе симптом, зображений на цих фотографіях, негайно зверніться до лікаря.

Якими ще симптомами супроводжується рак молочних залоз?

Поява ямочці на шкірі – досить рідкісний симптом раку грудей. Найчастіше він свідчить про специфічні різновиди захворювання (запальний рак молочних залоз), який зустрічається лише в 1-5% випадків.

Також пухлина може супроводжуватися такими симптомами:

  • наявність пульпаціюванням новоутворення у грудях або паховій області;
  • зміна форми або розміру однієї молочної залози;
  • біль у грудях;
  • виділення із соска;
  • втягування соска;
  • зміна шкіри навколо соска у вигляді почервоніння, подразнення, свербежу, ущільнення.

При виявленні вищеописаних симптомів необхідно терміново звернутися до свого лікаря. Ці прояви не обов'язково викликані пухлиною, однак вони вимагають ретельного дообстеження.

Джерело