Вимагав хабар за дозвіл на вивезення за кордон… кролів – у Києві затримано посадовця. ФОТО | Кримінал

Поліцейські викрили посадовця Управління держконтролю в одержанні неправомірної вигоди за дозволи на вивезення кролів за кордон

Фігурант за 12 500 гривень обіцяв підприємцю присокрити процедуру отримання паспортів та міжнародних ветеринарних сертифікатів, необхідних для вивезення тварин у країни Європи. За свої «послуги» він отримав 12 500 гривень.

Викрили посадовця слідчі Солом’янського управління поліції спільно з оперативниками Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Соломянської окружної прокуратури м. Києва.

В ході слідства встановлено, що столичний підприємець, який займається розведенням кролів для їх подальшого постачання у країни Європи, звернуся до 44-річного головного спеціалісту одного з відділів Управління державного контролю на кордоні для отримання відповідних дозволів.

Останній, крім офіційних платежів, почав вимагати від чоловіка кошти за прискорення процедури оформлення необхідних паспортів та міжнародних ветеринарних сертифікатів. За документи для 40 тварин зловмисник попросив 12 500 гривень.

Фігуранта затрималии під час отримання ним неправомірної вигоди. Йому повідомили про підозру.

Відтепер посадовцю загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Києва

Джерело