Строительство каркасно-щитовых домов

Каркасно-щитовий будинок як не можна краще підходить для здійснення вашої мрії про власному невеликому заміському будиночку.

Якщо вам потрібен садовий будинок для сезонного проживання, то це саме те, що ви шукаєте! Багато вже по достоїнству оцінили всі плюси щитових будинків. Їх популярність пояснюється дуже демократичною ціною в поєднанні з високою якістю конструкції і естетичністю зовнішнього вигляду.


щитовий будинок
Каркасно-щитовий будинок - це дерев'яний будинок, стіни якого складаються з окремих елементів - щитів, змонтованих встик. Стінові щити будинку можуть виготовлятися як на виробництві, так і безпосередньо на будівельному майданчику.

щитовий будинок
Каркасно-щитовий будинок - це дешевий варіант каркасного будинку, не розрахований для постійного проживання. Товщина каркаса щитового будинку достатня для того, щоб відчувати себе комфортно в теплу пору року однак, в зимові місяці буде потрібно додаткові витрати на опалення. Втім, навіть взимку в щитовому будинку можна з задоволенням провести вихідні або свята.


Переваги дерев'яних будинків

Насмілимося стверджувати, що каркасно-щитовий будинок - кращий варіант для невеликого дачного ділянки. Крім дуже доступної ціни його відрізняє ряд інших переваг:
екологічність. Дерево, що становить основу каркаса, створює в приміщенні приємний і корисний для здоров'я мікроклімат;
надшвидка споруда. Будівництво щитового будинку займає всього пару тижнів;
можливість створення різноманітних архітектурних рішень. Єдине обмеження, яке існує в даному випадку - це розмір будинку: не більше 6 метрів по фронтону, не більше 2-х поверхів. Але, погодьтеся, для літнього будинку ці розміри цілком достатні. Кількість кімнат у щитовому будинку за типовими проектами коливається від 2-х до 5-ти.

Строительство деревянных коттеджей

Строительство дома из газобетонных блоков

Строительство крыши деревянного дома