Надання психологічної допомоги у військах: відбулась нарада з керівниками профільних підрозділів

Відбулась установча нарада з керівниками підрозділів психологічної підтримки персоналу органів військового управління ЗС України.

Про це повідомила заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова.

«Взяла участь в установчій нараді з керівниками підрозділів психологічної підтримки персоналу органів військового управління ЗС України. Відбулася плідна дискусія щодо подальшого реформування сектору надання психологічної допомоги у військах», — зазначила заступниця Міністра.

Вона наголосила, що на сьогодні це один із пріоритетів спільної роботи:

«Ми маємо вибудувати якісну нову систему, яка б надавала своєчасну та фахову підтримку на основі стандартів країн НАТО. Нагадаю, що нещодавно виокремлено в окрему військово-облікову спеціальність — психолог із закріпленням кваліфікаційних обмежень для кандидатів на посади: обов’язковою психологічною освітою за спеціальностями 053 або 225. Ми продовжуємо рухатися по шляху закріплення міжнародних стандартів та вимог у цій сфері».

Раніше заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова повідомила про ухвалення Міністерством охорони здоров’я наказу №714 від 25 квітня 2024 року, яким затверджені нові клінічні протоколи за темою «Бойова травма».

Джерело