Укренерго повідомило про наслідки ракетної атаки

Укренерго повідомило про наслідки ракетної атаки

Фото: Херсонська ОВА У енергетиків додалося роботи після сьогоднішньої атаки росіян

Через наслідки обстрілів відключена дією захисту магістральна повітряна лінія в західному регіоні.

Масований ракетний удар росіян пошкодив об’єкти енергетичної інфраструктури в трьох областях. Про це повідомило Укренерго у суботу, 27 квітня.

“Постраждали об’єкти  енергосистеми в Івано-Франківській, Львівській та  Дніпропетровській областях. Через наслідки відключена дією захисту магістральна повітряна лінія Укренерго в західному регіоні. Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться у повідмленні.

Сьогодні вранці енергоспоживання в Україні знизилось на 23% у порівнянні з показником вчора, 26 квітня. Це пов’язано поєднанню сонячної погоди та вихідних днів. Разом з тим в енергосистемі сьогодні в окремі години зберігатиметься дефіцит електроенергії.

Протягом доби продовжують діяти обмеження споживання на Харківщині. Також цілодобово обмежено споживання для промисловості на Криворіжжі.

Україна продовжує імпорт електроенергії протягом майже всієї доби, за виключенням нічних годин, з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови. Його загальний обсяг складе 6 629 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 640 МВт.

Також відновився екпорт електроенергії в ранкові та денні години завдяки активній роботі сонячних електростанцій до Румунії, Словаччини, Угорщини і Молдови. Йогозагальний обсяг 1 158 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 374 МВт.

Нагадаємо, цієї ночі ворог здійснив масовану ракетну атаку на Україну. Під ударом опинилися енергетичні об’єкти у трьох областях.

Пізніше стало відомо, що підрозділи ППО збили дві третини ракет, які запустили росіяни.

Джерело