Зеленський попередив про загрозу нового наступу РФ

Зеленський попередив про загрозу нового наступу РФ

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський наголосив, що військова допомога Україні потрібна вже зараз

Новий великий російський наступ може початися у кінці травня або у червні, зазначив президент.

ЗСУ змогли стабілізували ситуацію на фронті. Але російські агресори можуть готувати новий наступ. Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю для CBS News у четвер, 28 березня.

“Ми стабілізували ситуацію. Вона краща, ніж була два-три місяці тому, коли у нас був великий дефіцит артилерійських боєприпасів, різних видів зброї. Ми абсолютно не бачили великого, величезного контрнаступу з боку Росії… Вони не мали успіху”, – сказав Зеленський.

Президент попередив, що українські військові “не готові захищатися від іншого великого російського наступу в найближчі місяці”. Він уточнив, що мова йде про кінець травня або червень.

“А до цього нам потрібно не тільки підготуватися, нам потрібно не тільки стабілізувати ситуацію, тому що партнери іноді дуже радіють, що ми стабілізували ситуацію. Ні, я кажу, що нам потрібна допомога зараз”, – заявив Зеленський.

Раніше ЗМІ повідомили, що Володимир Путін хоче захопити Харків і тому начебто готує наступальні дії на місто. Для цього у Росії можуть оголосити додаткову мобілізацію.

Джерело