У Бурштині прогриміли вибухи

У Бурштині прогриміли вибухи

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) На Івано-Франківщині чули вибухи

Місцеві пабліки пишуть про чотири вибухи в місті, де розташована ТЕС. Країна-агресор цієї ночі намагалися атакували об’єкти енергосистеми України.

Близько чотирьох вибухів прогриміло у місті Бурштин в Івано-Франківській області під ранок у п’ятницю, 29 березня. Про це повідомляють місцеві пабліки.

Про наслідки вибухів наразі невідомо, офіційної інформації поки немає.

Проте відомо, що росіяни під час цієї атаки намагалися атакували об’єкти енергосистеми України у різних містах. У Бурштині знаходиться Бурштинська ТЕС.

За даними моніторингових каналів, ракет у небі вже немає і не очікується, проте залишилося кілька БПЛА у центральних областях.

Як повідомляє Telegram-канал Николаевский Ванек, під час цього обстрілу активно працювала тактична авіація з Воронежа та Ахтубінська (СУ-35 переважно керовані авіаційні ракети Х-59). Їхня ціль – енергетичні об’єкти.

Нагадаємо, цієї ночі Україна зазнала масштабної атаки ракетами різних типів та з різних напрямків, а також десятків безпілотників. Вибухи прогриміли у низці міст різних регіонів. На Дніпропетровщині місцева влада повідомила, що РФ вдарила по критичній інфраструктурі.

Джерело