Зеленський провів розмову з лідером меншості у Палаті представників США

Зеленський провів розмову з лідером меншості у Палаті представників США

Фото: Пресслужба президента України Президент України Володимир Зеленський

Президент розповів про нагальну потребу в посиленні української ППО системами Петріот для захисту українських міст і громад, економіки та критичної інфраструктури від російського повітряного терору.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з лідером меншості в Палаті представників США Гакімом Джеффрісом. Про це у неділю, 28 квітня, Зеленський повідомив в офіційному ТГ-каналі.

“Подякував за його особисту роль в ухваленні Конгресом закону про допомогу Україні. Відзначив двопартійну підтримку нашої країни в Конгресі та лідерство Президента Байдена. Запросив пана Джеффріса до України. Також розповів про нагальну потребу в посиленні української протиповітряної оборони системами Петріот для захисту українських міст і громад, економіки та критичної інфраструктури від російського повітряного терору”, – розповів Зеленський про телефонні переговори.

Нагадаємо, Конгрес США ухвалив закон, у рамках якого на допомогу Україні виділили понад 60 млрд доларів. Байден одразу анонсував новий пакет військової допомоги Україні. До нього увійшло озброєння вартістю 1 млрд доларів.

У рамках пакета ЗСУ, зокрема, отримають далекобійні ракети ATACMS. За даними ЗМІ, США дозволили Україні бити по об’єктах у Криму ракетами ATACMS.

США підтвердили виділення $6 млрд на зброю Україні

Джерело