Як за допомогою правильних думок змусити тіло піти до успіху

Все починається з думки.

Наскільки думки матеріальні і як наш намір діє на нас? — це легко зрозуміти, взявши звичайне кільце, інформує Ukr.Media.

Потім треба прив'язати до нього нитку і взятися за кінець нитки. Цей простий досвід багато хто проробляв: коли ставиш питання, кільце починає рухатися. І як би відповідає на запитання: так чи ні.

Цей елементарний маятник називають маятником Гальтона-Шевреля. Названий на честь вчених, які проводили досліди.

Жодної містики немає. Наша підсвідомість знає відповідь на питання. І виникають ідеомоторні рухи м'язів без нашої волі. Мимовільні та несвідомі рухи.

Думка зародилася і привела м'язи у рух. Ми цього навіть не помітили, але отримали відповідь. Намір реалізувався у русі. Думка вплинула на тіло без нашої волі. І кільце теж почало рухатися, вказуючи шлях.

Те, про що ми думаємо, впливає на наше тіло. Це очевидно. Визначає відповідь на запитання, наш вибір. Підштовхує нас до певного шляху. Навіть якщо ми не усвідомлюємо свою думку, вона вже впливає на наше тіло, рух кільця, — відбуваються очевидні матеріальні зміни.

Все починається з думки.

Тому спитайте себе:

Про що ви думаєте найчастіше? Які питання собі подумки ставите? Запишіть свої основні думки, щоденні та регулярні. Як не дивно, найчастіше це тривожні роздуми, неприємні спогади.

У нашому тілі відбуваються зміни. І відбуваються зміни в матеріальному світі, з яким ми пов'язані: адже нитка в нашій руці, чи не так? І кільце рухається не саме собою, це ми наводимо маятник у рух своїми думками.

Треба постаратися ставити собі добрі запитання. І перебувати в свідомому стані, як це називають філософи — контролювати свої думки. Спеціально налаштовувати себе на успіх та досягнення — думати про це.

Можна вимовляти афірмацію або формулу аутотренінгу. "Я досягаю благополуччя і вибираю правильний шлях!", — ось добрі слова, уявний настрій для того, щоб наше тіло вело нас до успіху. Саме пішло до перемоги правильним шляхом.

І щоб наша особиста нитка правильно пов'язувала нас зі світом, як нитка Аріадни. І вела до щастя та успіху…

Джерело