22 квітня міністри закордонних справ та оборони країн ЄС обговорять шляхи прискорення військової допомоги Україні

22 квітня на Раді міністрів ЄС у форматі Jumbo, яка передбачає участь міністрів закордонних справ та міністрів оборони, обговорять ситуацію в Україні і шляхи прискорення їй військової допомоги.

«Ми цілком усвідомлюємо потреби України й ми намагаємося задовольнити ці потреби всім тим, що держави-члени можуть поставити. Але, зрештою, це державам-членам визначати, що і коли вони можуть направити Україні», — сказав заявив речник ЄС Петер Стано на брифінгу в Брюсселі.

Він наголосив, що «держави-члени роблять усе, що можуть, щоб допомагати Україні захищатися» і акцентував, що ця допомога надається третій рік поспіль, і є безпрецедентною.

Як повідомляється на сайті Ради ЄС, глави МЗС обговорять 22 квітня українську ситуацію після неформального обміну думками за допомогою відеоконференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою і Міністром оборони України Рустемом Умєровим.

«У наступних дебатах візьмуть участь як міністри закордонних справ ЄС, так і міністри оборони, які зустрінуться на спільній сесії», — йдеться в анонсі заходу.

Нагадаємо, як повідомляла АрміяInform, Європарламент відмовився схвалювати бюджет Ради ЄС, поки Україні не дадуть додаткові ЗРК Patriot.

Джерело