15 важливих якостей чоловіка, з яким жінка буде щасливою

Добре, якщо чоловік вашої мрії матиме такі риси.

Психологи і коучі стверджують, що пошук супутника життя мусить починатися з чіткого уявлення про те, кого ви шукаєте. Саме тому настільки важливо складати списки якостей, які повинен мати ваш майбутній коханий, інформує Ukr.Media.

Будь-який чоловік може бути близьким до ідеалу, коли на нього дивиться закохана дівчина. Але з часом, як відомо, почуття остигають, проза життя затягує, і стає зрозуміло, що наш герой повинен мати такі якості, які з плином часу не зникають, як кубики преса. А які якості здатні перетворити звичайного представника сильної статі на справжнього чоловіка?

Для когось є важливим те, щоб чоловік був фінансово заможним, а для когось — щоб мав атлетичну статуру. Хтось полюбляє мовчазних інтровертів, а комусь треба мати поряд із собою веселуна. Але ми все ж таки обрали найголовніші чоловічі риси.

Отже, які навички потрібні для того, щоб чоловік став справжнім героєм жіночих мрій? Публікуємо список, щоб вам було легше скласти свій.

Вміти заробляти гроші

Зазвичай чоловіки, почувши ці слова, заперечують, мовляв, продажні жінки, лише гроші їм і потрібні. Але погодьтеся, важко поважати чоловіка, життя з яким перетворюється на квест "як дожити до зарплати і чим платити борг за комунальні послуги". Ситуації, звичайно, можуть бути різними, але справжньому чоловікові має бути соромно жити за чийсь рахунок і рефлексувати на дивані, поки дружина працює на трьох ставках. Чоловік повинен не лише заробляти, але і грамотно розпоряджатися фінансами. Марнотрати, гравці і любителі легкої наживи вирушають у чорний список.

Бути надійним

Стабільність є гарною не лише для економічного життя країни, але і в особистому житті. Мало кому хочеться щодня очікувати на нові "пригоди". Тому додаємо у скарбничку кращих чоловічих якостей надійність і порядність. Він не хитрує і не ухиляється від проблем, намагаючись влаштуватися у цьому житті краще за чийсь рахунок. Він не кине у важку мить і не підведе, а, навпаки, підставить плече, прийде на допомогу. Йому можна довіряти.

Не боятися відповідальності

Він не звинувачує нікого, не перекладає відповідальність за свої невдачі, вчинки, вибір і багато чого ще. Не скаржиться на долю, а приймає обставини життя, і вирішує проблеми. Він знає свої слабкості і вміє їх долати. Все просто, але багатьом чоловікам цього бракує.

Ховати свої негативні емоції

Чоловік, який не може жити без сварок, у сто разів гірший за жінку з цією рисою. Жіночу емоційність хоча б гормонами можна виправдати, чоловічу — нічим. Повірте, чоловік, у якого увійшло у звичку підвищувати голос, влаштовувати скандали, нервувати, виглядає жалюгідно. І не важливо, де він влаштовує ці сцени: вдома дружині, колегам в офісі або продавчині у магазині. Вміти контролювати свої почуття і не вступати у конфлікти — гарна риса, особливо для справжнього чоловіка.

Тримати слово

Чоловік, що поважає себе, не буде кидати слова на вітер. Сказав — зробив. Його обіцянки тотожні діям. Він чесний з собою та іншими. Він ніколи не дозволить себе обдурити або перехитрувати, його почуття власної гідності важливіше.

Любити дітей

Справжній чоловік не відмовляється від турботи про своїх дітей, для нього не є проблемою встати вночі, щоб поміняти дитині памперс, а вдень вирушити з малюком на прогулянку. Він із задоволенням проводить час з малюками, не соромиться бавитися з ними і знаходить час, щоб пояснити важливі речі. Це виходить, коли діти є не тягарем, а радістю, коли їх любиш і насолоджуєшся своїм батьківством.

Захищати близьких

Це правило для усіх випадків життя: поруч з цим чоловіком має бути спокійно. Його кохана повинна знати: що б не трапилося, чоловік прийде їй на допомогу, і не обов'язково для цього застосовувати силу. Хоча фізична сила — теж аргумент. Загалом, ще одна якість у скарбничку — постояти за себе і своїх близьких.

Водити автомобіль

Сучасний світ не полюбляє стереотипи. Ось і водіння для багатьох є суперечливим питанням. Є багато чудових родин, у яких водій — дружина, пасажир — чоловік. Є багато дам, які полюбляють швидко їздити, і незграбних водіїв чоловічої статі. Але все ж таки машини, мотоцикли, яхти — це чоловіча територія. Обслуговування та ремонт транспорту — це теж виключно чоловіча турбота. Не потрібно бути автомеханіком і вихідні проводити на естакаді, перебираючи запчастини свого транспорту, але було б добре знати принципи роботи машини, вміти поміняти колесо або усунути дрібну поломку на трасі.

Вміти замінити лампочку

А також забити цвях, полагодити кран, що протікає, або зібрати придбану шафку. І не потрібні відмовки, що майстер все зробить швидше і краще. Набагато приємніше бачити і знати, що ваш коханий вміє тримати у руках викрутку, і чоловіча хатня робота його не лякає.

Розбиратися у комп'ютерних програмах

Часи змінюються — зараз уміння приборкати комп'ютер і всі цифрові ґаджети у будинку цінується не менше, ніж поміняти кран у раковині. Звичайно, кожній жінці хотілося б звернутися до свого чоловіка, а не до стороннього фахівця, щоб завантажити драйвер, перевстановити Windows і підключити інтернет. Тож, шановні чоловіки, майте це на увазі.

Розвести вогонь і наколоти дрова

З цим чоловіком не страшно вирушити у подорож, тому що він знає, як поводитися за екстремальних умов, він орієнтується на місцевості, може розвести вогонь, надати першу медичну допомогу після отримання вами травми. І не обов'язково ставати туристом, щоб перевірити його на знання основ виживання. Ці навички можуть знадобитися на пікніку у лісі або на дачі.

Смажити шашлик

І не сперечайтеся: маринувати м'ясо, смажити його на багатті має лише чоловік. Взагалі, є така думка, що чоловік краще за жінку готує м'ясо. Але навіть якщо його кулінарні таланти закінчуються яєчнею, на природі ми, дівчатка, відпочиваємо, тому що шашлик готують чоловіки.

Володіти красномовством і гумором

Гарне мовлення — показник інтелекту, освіченості, начитаності, впевненості у собі. Чудово, якщо чоловік може сказати гарний тост, вдало пожартувати або розповісти анекдот, зробити жінці комплімент, підтримати бесіду у компанії, відповісти на запитання коханої не односкладовим "так-ні", а більш детально. Тож за цією ознакою теж можна робити висновки.

Стежити за своєю зовнішністю

Чоловік, який поважає себе, підтримує фізичну форму не лише у 18 років, а протягом усього життя (штанга, гантелі на балконі багато місця не займають). Він завжди підтягнутий, охайний, зі смаком одягнений.

Зав'язувати краватку

Погодьтеся, коли чоловік вміє зав'язати собі краватку, його особистий рейтинг зростає на один пункт. І навіть якщо він рідко одягає діловий костюм, є шанс здивувати свою кохану, майстерно закрутивши хитрий вузол на краватці. До речі, порада мамам синів: навчіть хлопчика зав'язувати краватку у дитинстві, потім він скаже вам спасибі.

Джерело