ЗСУ згортають низку операцій на фронті – генерал

ЗСУ згортають низку операцій на фронті - генерал

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook У ЗСУ є проблеми з пострадянськими снарядами

Нестача артилерійських снарядів є “дуже великою проблемою”, а скорочення іноземної військової допомоги вже впливає на поле бою, констатував Олександр Тарнавський.

Збройні сили України зіткнулися з нестачею артилерійських снарядів і були змушені згорнути низку операцій через брак допомоги західних союзників. Про це сказав командувач оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія бригадний генерал Олександр Тарнавський у коментарі Reuters, оприлюдненому у понеділок, 18 грудня.

“Є проблема з боєприпасами, особливо пострадянськими (снарядами) – це 122 мм, 152 мм. І сьогодні ці проблеми є на всій лінії фронту. Обсяги, які ми маємо на сьогодні, недостатні для нас на сьогодні, враховуючи наші потреби. Тому ми їх перерозподіляємо. Ми переплановуємо завдання, які ми ставили перед собою, і робимо їх меншими, тому що нам потрібно їх забезпечити”, – заявив Тарнавський.

Він визнав, що нестача артилерійських снарядів є “дуже великою проблемою”, а скорочення іноземної військової допомоги вже впливає на поле бою.

Тарнавський уточнив, що ЗСУ перейшли до оборони на південно-східному фронті на деяких ділянках, але намагаються атакувати на інших.

Водночас генерал додав, що російські війська також стикаються з проблемами з боєприпасами, але не уточнив деталей.

Раніше ЗМІ повідомили, що військові керівництва США та України розробляють нову стратегію ведення війни на 2024 рік.

Україна готує “правильний” контрнаступ – ЗМІ

Джерело