Зросла кількість жертв ударів по Києву і Харкову 2 січня

Зросла кількість жертв ударів по Києву і Харкову 2 січня

Фото: ДСНС Наслідки удару по Києву 2 січня

Сьогодні, 8 січня, стало відомо про те, що в лікарнях Києва і Харкова померли двоє чоловіків, поранених майже тиждень тому.

Зросла кількість жертв ударів по Києву і Харкову, завданих ворожими віськами2 січня. Про це вранці в понеділок, 8 січня, повідомили міський голова Києва Віталій Кличко і начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

“На жаль, вночі у лікарні помер один із поранених внаслідок обстрілу Харкова, який стався 2 січня, – 56-річний чоловік, тривалий час він перебував у важкому стані”, – йдеться в повідомленні Синєгубова.

Помер ще один поранений під час ракетної атаки Київ того ж дня.

“Це третя жертва в будинку в Соломʼянському районі, що постраждав від атаки. Загалом сьогодні в стаціонарах медзакладів Києва перебувають 22 людини з тих, кого госпіталізували 29 грудня та 2 січня. Одна з них – у тяжкому стані”, – повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Нагадаємо, вночі та вранці 2 січня армія Росії запустила по Україні ракети. Під масованим ударом опинилися Київ та Харків, вибухи лунали й в інших регіонах. У Харкові одна людина загинула, постраждали 62 людини, шестеро з них – діти. 4 січня в лікарні померла 84-річна жінка.

На ранок 3 січня було відомо про двох загиблих і 50 постраждалих внаслідок атаки на Київ, пізніше кількість постраждалих зросла до 54.

Джерело