“Змінять майбутнє ваших дітей”: Важливі єврейські мудрості

Варто прислухатися кожному з батьків.

Євреї — наймудріша нація, адже практично 50% шахістів, 30% нобелівських лауреатів, 25% голлівудських акторів та режисерів можуть похвалитися єврейським корінням. Тому кожному з батьків варто прислухатися до прислів'їв і приказок цього найдавнішого народу, інформує Ukr.Media.

Його висловлювання може впливати на молоді уми і змінювати майбутнє підростаючого покоління.

«Досвід — це слово, яким людина називає власні помилки»

І справді, саме на помилках можна отримати безцінний досвід. Нам дуже хочеться, щоб наші діти послухали нас і зробили необхідні висновки, щоби вчитися на чужих помилках, а не набивати власні шишки. Однак, життєвий досвід, на жаль, набувається в індивідуальному порядку.

Розумна людина не потрапить у неприємності, що трапилися з його близькими чи друзями. Наші діти не завжди розумні і повною мірою усвідомлюють, що найціннішим є досвід тих, чий життєвий шлях набагато довший за твій.

Донесіть до своїх дітей мудрість єврейського народу. Важливо, щоб молоді люди, які вважають себе неперевершеними знавцями життя, зрозуміли, що вчитися на чужих помилках простіше, ніж потрапити в колотнечу і ламати голову над тим, як із неї вибратися.

«Якщо ви випадково розсердилися, дайте можливість гніву "переночувати", просто помовчіть до ранку»

Скільки конфліктів можна було б уникнути, якби люди, які нас оточують, керувалися цим правилом мудрих євреїв. І в особистому житті, і на роботі потрібно знайти в собі сили зупинитися та почекати з відповіддю. За кілька годин гнів затихне, емоції вляжуться. І ще велике питання, чи захочеться вам продовжувати сварку, чи суперечку через час.

Шкода, що цієї мудрості ніхто не навчив більшість світових політиків. Але можливо у нас є шанс, адже про цю чудову пораду дізнаються наші діти, у чиїх руках майбутнє всієї планети.

«Існує два методи, щоб піднятися над ближнім: перший — піднятися над собою, а другий — принизити сусіда. Не варто користатися другим способом. Замість того, щоб копати яму для іншого, краще спрямуйте ці сили на створення пагорба для самого себе»

А ви кажете своєму школяру, коли він отримує трійку в школі — добре, що не двійка? Це зовсім неправильний підхід до виховання.

Важливо, щоб дитина розвивалася, прагнула ідеалу, адже пишатися тим, що ви трохи розумніші за дурня — зовсім не гідність, а топтання на місці. Нехай ваша дитина все життя не озирається на дурнів, а тягнеться до геніїв.

«Не будьте надто солодким — з'їдять. Не будьте надто гірким — виплюнуть»

Знайти золоту середину вдається не кожному. Скільки у світі м'якотілих людей, яких ні в гріш не ставлять у сім'ї та на роботі. Не менше й тих, кого терпіти не можуть за різкість і крутий норов.

Батькам потрібно донести до свого нащадка думку про те, що необхідно змусити поважати себе, але й ставитися з повагою до навколишніх не менш важливо.

Джерело