ЗМІ: Дрони ГУР атакували вороже судно Сергій Котов

ЗМІ: Дрони ГУР атакували вороже судно Сергій Котов

Фото: t.me/dva_majors

Частина російських пропагандистів заявила, що патрульний корабель після цієї атаки морських дронів затонув.

Вибухи прогриміли у ніч перед 5 березня в тимчасово окупованому Криму. Існує ймовірність того, що на дно пішло чергове російське військове судно. Про це заявили проросійські пабліки.

Мова про військовий патрульний корабель Сергій Котов, який і став ціллю нічної атаки морських безпілотників. Частина пропагандистів припускає, що судно після атаки затонуло.

“Так і сталося: БЕКами (безекіпажними катерами, – ред.) атакували патрульний корабель проекту 22160 Сергій Котов. Поки що уточнюю долю екіпажу, але судно все”, – стверджує  Telegram-канал Два майора (Два майори).

Іще частина пропагандистів підтверджують, що Сергій Котов таки затонув, але екіпаж нібито спасся. Водночас вони визнають, що РФ стрімко втрачає флот на Чорному морі.

Видання РБК-Україна з посиланням на свої джерела в Головному управлінні розвідки заявило, що патрульний корабель дійсно було вражено морськими дронами.

Раніше ми вже писали, що за словами партизанів, в окупованій Феодосії в Криму було знищено нафтогін, який використовують загарбники.

Перед цим стало відомо, що в окупованій Феодосії пролунав вибух.

Вибухи у Феодосії: ЗМІ назвали пошкоджені об’єкти

Джерело