Зловживання у сфері оборони: НАБУ відзвітувало про кількість справ

Зловживання у сфері оборони: НАБУ відзвітувало про кількість справ

Фото: Скриншот Директор НАБУ Семен Кривонос

Справи пов’язані із закупівлями зброї, техніки, продуктів харчування та одягу у 2022-2023 роках.

Національне антикорупційне бюро України розслідує понад 60 проваджень щодо зловживань у сфері оборони. Про це 21 лютого повідомив директор НАБУ Семен Кривонос, передає Укрінформ.   “Наразі детективами НАБУ здійснюється розслідування більше ніж у 60 провадженнях, які стосуються тих чи інших зловживань у сфері оборони”, – сказав він.

За словами Кривоноса, з них виділено найбільш пріоритетні, що стосуються закупівель озброєння, бронетехніки, харчування, одягу у період 2022-2023 років. “Зараз активно здійснюється досудове розслідування, – зазначив директор НАБУ.
  Він наголосив, що Бюро співпрацює у цьому з правоохоронцями інших країн, проводить експертизи з метою визначення обсягу збитків, нанесених тією чи іншою схемою.

Нагадаємо, раніше НАБУ підтвердило існування корупційної схеми в Міноборони, яка дозволяє значно завищувати ціни на певні категорії продуктів.

Служба безпеки викрила чиновників Міноборони і менеджерів Львівського арсеналу, які вкрали майже 1,5 млрд гривень на закупівлі 100 тисяч мінометних пострілів для ЗСУ.

Джерело