З’явилися подробиці щодо затримання чиновника Чернігівської міськради

З'явилися подробиці щодо затримання чиновника Чернігівської міськради

Фото: Національна поліція України Чернігівський чиновник попався на хабарі

30 листопада поліцейські затримали начальника управління міськради під час одержання другої частини хабаря – 101 700 гривень. Тижнем раніше він отримав 40 600 гривень.

Пресслужба Національної поліції України повідомила деякі подробиці щодо затримання начальника управління Чернігівської міської ради В’ячеслава Почепа.

Повідомляється, що чиновника затримали з хабарем у понад 140 тис. грн.

“Посадовець вимагав 10% “відкату” за підписання актів виконаних робіт та фінансові розрахунки за ними. Сума неправомірної вигоди склала понад 142 тис. грн. 30 листопада поліцейські затримали начальника управління міськради під час одержання другої частини хабаря – 101 700 гривень. Тижнем раніше він отримав 40 600 гривень”, – йдеться в повідомленні поліції.

Зазначається, що відповідною статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи вести певну діяльність на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше правоохоронці викрили депутата Тернопільської райради, який за сумісництвом є заступником керівника місцевої територіальної громади та його адвоката, що вимагали 300 тисяч доларів за “вирішення” земельного питання. 

На Полтавщині викрила на корупції депутата Миргородської міськради. Він вимагав 67 тисяч доларів хабаря від місцевого агропідприємця.

Джерело