Зґвалтував жінку в окупованому Маріуполі – судитимуть учасника нзф рф | Кримінал

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до одного з районних судів м. Дніпра обвинувальний акт стосовно учасника незаконних збройних формувань рф за вчинення порушення законів та звичаїв війни.

В ході досудового розслідування встановлено, що учасник нзф, перебуваючи у складі мотострілецької бригади так званої «народної міліції лнр», з березня 2022 року перебував в окупованому Маріуполі.

Наприкінці березня-початку квітня 2022 року він, відкрито демонструючи вогнепальну зброю, увійшов до підвального приміщення одного з житлових будинків м. Маріуполя Донецької області. На той час там перебували цивільні, в тому числі потерпіла. Почувши позицію потерпілої – громадянки України про небажання евакуюватися до рф, він навів на неї вогнепальну зброю та почав погрожувати розстрілом.

Обвинувачений наказав їй взяти паспорт та прослідувати за ним в одну з квартир житлового будинку. Там він наказав потерпілій повністю роздягнутись. Вона була голою в квартирі, де вже місяць не було опалення і відсутні вікна. Далі він зґвалтував потерпілу.  

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело