Зеленський зустрівся зі спецпредом США по Україні

Зеленський зустрівся зі спецпредом США по Україні

Фото: Офис президента Украины Володимир Зеленський і Пенні Пріцкер

Український лідер наголосив, що візит Пенні Пріцкер є потужним сигналом міцної підтримки нашої держави.

Президент Володимир Зеленський зустрівся зі спецпредставницею США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер. Про це повідомила пресслужба глави держави в п’ятницю, 12 січня.

“Цей візит є потужним сигналом міцної підтримки нашої держави. Минулий рік став рекордно активним для розвитку українсько-американських відносин. Ми налаштовані й надалі підтримувати таку динаміку, це відчутно допомагає Україні вести боротьбу з агресором”, – наголосив президент.   Зеленський подякував президенту США Джо Байдену, Конгресу й американському народові за потужну оборонну, фінансову, економічну та гуманітарну допомогу Україні.   Під час зустрічі було наголошено на важливості посилення протиповітряної оборони України.   Окремо сторони обговорили шляхи використання заморожених російських активів як суттєвого джерела коштів для відновлення України. Зазначено, що 2024 рік має стати роком ухвалення остаточних рішень і реалізації конкретних кроків у цьому напрямі.   Зеленський також поінформував Пріцкер про підписану угоду про безпекове співробітництво між Україною та Великою Британією та наголосив на важливості прогресу в підготовці й укладенні таких угод з іншими партнерами України, зокрема державами Групи семи.

Нагадаємо, 27 грудня США оголосили про надання Україні останнього у 2023 році пакета військової допомоги вартістю 250 мільйонів доларів.

Джерело