Зеленський зустрівся з президентом Індонезії

Зеленський зустрівся з президентом Індонезії

Фото: Кадр із відео Зустріч президентів Індонезії й України

Президент сподівається на участь Індонезії в першому Глобальному саміті миру на найвищому рівні та на підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 1 червня, у Сінгапурі на полях щорічного Азійського саміту з питань безпеки Діалог Шангрі-Ла провів зустріч з обраним президентом Індонезії Прабово Субіанто. Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

“Головні теми перемовин – прогрес в імплементації Формули миру та напрями двосторонньої співпраці. Сподіваємося на участь Індонезії в першому Глобальному саміті миру на найвищому рівні та на підтримку суверенітету й територіальної цілісності України”, – йдеться в повідомденні.

Нагадаємо, сьогодні, 1 червня, президент України Володимир Зеленський прибув до Сінгапура для участі в конференції Діалог Шангрі-Ла – ключовому майданчику для безпекових тем в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Цього тижня Зеленський здійснив турне країнами Європи. Спочатку він відвідав Іспанію, Бельгію і Португалію, а 31 травня побував у Швеції, де відбувається саміт Україна – Північна Європа. Загалом за тиждень президент підписав шість угод з питань безпеки.

Джерело