Зеленський зустрівся з президентом Аргентини

Зеленський зустрівся з президентом Аргентини

Фото: Офіс президента Президент України Володимир Зеленський та президент Аргентини Хав’єр Мілей

Лідери обговорили двосторонню співпрацю, зокрема у сфері торгівлі, перебіг виконання попередніх домовленостей і наголосили на продовженні міжнародних контактів на різних рівнях.

Володимир Зеленський у межах Глобального саміту миру у Швейцарії провів зустріч із президентом Аргентини Хав’єром Мілеєм. Про це у суботу, 15 червня, повідомили на сайті глави української держави.    Він подякував Хав’єру Мілею за участь у Саміті миру та відзначив широку представленість на ньому країн Латинської Америки. 

“Дуже радий бачити вас тут. Я знаю, що ваш шлях на Саміт був довгим. Але впевнений, що історія запам’ятає цей наш довгий шлях до миру. Вдячний вам”, – сказав Зеленський.

Президенти обговорили подальші кроки з імплементації окремих пунктів Формули миру.

“Ми підтримуємо Україну. Ми вважаємо, що ніхто не має права нападати на іншу країну. Зараз ми маємо лише одного агресора – це Росія, і державу, яка зазнала вторгнення, – це Україна. Ми міцно підтримуємо Україну, на чому наголосили у нашому зверненні на Саміті миру”, – зазначив Мілей.

Володимир Зеленський подякував колезі за нещодавнє приєднання Аргентини до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

Політики також обговорили двосторонню співпрацю, зокрема у сфері торгівлі, перебіг виконання попередніх домовленостей і наголосили на продовженні міжнародних контактів на різних рівнях.

Володимир Зеленський нагородив Президента Аргентини орденом Свободи.

Відомо, що президент Аргентини Хав’єр Мілей змінив свою думку стосовно своєї присутності на Глобальному саміту миру в останній момент.

Нагадаємо, 15 червня у Швейцарії почався Саміт миру щодо врегулювання війни в Україні. У заході беруть участь 101 країна та міжнародна організація з усіх континентів.

Водночас на Саміт миру не запросили Росію. В ОП заявили, що можливо, представники Москви братимуть участь у наступній зустрічі.

Джерело