Зеленський зустрівся з делегацією Конгресу США

Зеленський зустрівся з делегацією Конгресу США

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський провів зустріч із конгресменами на Чернігівщині

Президент розповів конгресменам про ситуацію на передовій, першочергові потреби ЗСУ та про масштаби депортації українських дітей до Росії.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з делегацією американського Конгресу. Про це він повідомив у Telegram в суботу, 6 квітня.

“Зустрівся з делегацією Конгресу США – були представлені обидві партії, обидві палати Конгресу. Важливо, що партнери бачать особисто, що відбувається в Україні, у наших регіонах, які обстрілюють російські терористи і які пережили російську окупацію. Провів зустріч із конгресменами вчора саме на Чернігівщині”, – написав президент.

Зеленський розповів конгресменам про ситуацію на передовій, першочергові потреби ЗСУ та про масштаби незаконної депортації українських дітей до Росії.

“Підкреслив, що життєво необхідне якнайшвидше ухвалення Конгресом США рішення про подальшу підтримку нашої держави, про відповідний пакет для захисту від російського терору і для наших подальших активних дій. Це те, що точно зміцнить Україну та життя загалом”, – додав глава держави.

В Офісі президента уточнили, що до складу делегації Конгресу увійшли сенаторка від Республіканської партії Джонні Ернст, члени Палати представників від Демократичної партії Вайлі Нікел, Том Своззі, Майкл Квіглі та від Республіканської партії Ешлі Гінсон і Чак Едвардс.

Раніше ЗМІ повідомили, що у Конгресі США знову відклали голосування за законопроєкт про допомогу Україні. Палата представників навряд чи розгляне це питання до середини квітня, а можливо, й пізніше.

Джерело