Зеленський звернувся з двома проханнями

Зеленський звернувся з двома проханнями

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський звернувся з проханням до українців

Важливо – щоб конкретні дії мільйонів українців й українок кожного дня і тижня ще більше зміцнювали українську силу, зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський звернувся з двома проханнями до українців залишатися відданим спільній справі у захисті України і не легковажити сигналами повітряної тривоги. Про це він сказав у відеозверненні, оприлюдненому у суботу, 2 грудня.

“Це важливо – щоб кожен залишався відданим спільній справі. Це важливо – щоб кожен тиждень можна було сказати: “Я додав щось своє до спільного захисту”. Це важливо – щоб дії, конкретні дії мільйонів українців й українок кожного дня, кожного тижня ще більше зміцнювали українську силу. Разом усе здолаємо”, – заявив глава держави.

Також президент попросив українців не ігнорувати повітряні тривоги, особливо цими днями.

“Будь ласка, не забувайте зважати на сигнали повітряної тривоги. Особливо цими днями. Особливо. Не варто легковажити”, – сказав він.

Раніше Володимир Зеленський заявив про нову фазу війни з Росією. Також він визнав, що контрнаступ ЗСУ не став таким успішним, як очікувалося.

Також Зеленський запевнив, що війна в Україні закінчиться миром, але не таким, як його уявляє Росія. Україна не піде на поступки. При цьому він не заперечив, що такі пропозиції лунають.

Джерело