Зеленський звернувся до українців у річницю війни

Зеленський звернувся до українців у річницю війни

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський звернувся до українців з Гостомеля

Українці не дозволять поразки України. Тому до слів “завершення війни” ми завжди додаємо “на наших умовах”, зазначив президент.

У другу річницю повномасштабного вторгнення Росії президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до громадян держави з Гостомеля, звідки російські агресори готувалися атакувати Київ. Про це повідомила пресслужба українського лідера у суботу, 24 лютого.

“Я перебуваю у Гостомелі. Саме звідси мало розпочатися те саме “взяти Київ та Україну за три дні”. Можна сказати одним реченням: два роки тому ми вогнем зустрічали тут ворожий десант, два роки потому ми зустрічаємо тут наших друзів і партнерів… І це символічно і красномовно описує шлях, який ми пройшли за ці два роки, і різницю між 24 лютого тоді й зараз”, – заявив Зеленський.

На кадрах показано, як президент України зустрічає прем’єрку Італії Джорджу Мелоні, яка зараз є головою G7, прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдоа, голову Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, прем’єра Бельгії Александра Де Кроо, що головує у Європейській раді.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна вже на 730 днів ближча до перемоги і неймовірно пишається кожним українцем.

“Будь-яка нормальна людина хоче, щоб війна закінчилась. Але ніхто з нас не дозволить, аби закінчилась Україна наша. Саме тому до слів “завершення війни” ми завжди додаємо “на наших умовах”. Саме тому біля слова “мир” завжди звучить “справедливий”. Саме тому в майбутній історії біля слова “Україна” завжди стоятиме слово “незалежна”. Боремося за це. Вже 730 днів нашого життя. І переможемо. У найкращий день нашого життя”, – наголосив президент.

Як відомо, сьогодні, 24 лютого, друга річниця від початку вторгнення військ РФ в Україну. Російський президент Володимир Путін планував за короткий строк завоювати всю нашу державу. Але героїчний опір українського народу зірвав ці плани.

За допомогою країн Заходу українцям вдалося звільнити значну частину окупованої у перші місяці території. Зараз на фронті тривають важкі позиційні бої.

За два роки ЗСУ знищили понад 400 тисяч російських агресорів. Лише за добу 23 лютого було відмінусовано майже 800 росіян.

Джерело