Зеленський відреагував на український Оскар

Зеленський відреагував на український Оскар

Фото: Getty Images Мстислав Чернов отримав премію Оскар

Україна ніколи не забуде кожен день війни, кожен день Маріуполя, його захисників і захисниць, запевнив президент.

Документальний фільм “20 днів у Маріуполі”, який здобув премію Оскар, розповідає про російський тероризм.Про це написав президент України Володимир Зеленський у Telegramв понедылок, 11 березня.

“Понад два роки тому Росія жорстоко атакувала Маріуполь. “20 днів у Маріуполі” – фільм, який показує правду про російський тероризм. Дякую команді, яка працювала над цим фільмом і здобула таку важливу нагороду Оскар, яка дає змогу голосно сказати про російську війну проти України”, – зазначив він.

Президент подякував усім, “хто поширює правду про цю війну, про хоробрість наших людей і про біль нашого народу”.

“Ми пам’ятаємо й ніколи не забудемо кожен день цієї війни, кожен день Маріуполя, його захисників і захисниць. Ми пам’ятаємо всіх, хто боровся заради міста. Пам’ятаємо та маємо звільнити з російського полону всіх оборонців Маріуполя і Азовсталі, яких досі утримують у нелюдських умовах. Ми пам’ятаємо, що маємо перемогти російське зло, щоб відновити нормальне життя для всіх наших людей, для кожного нашого міста”, – написав Зеленський.

Нагадаємо, українська стрічка “20 днів у Маріуполі” отримала Оскар у категорії Найкращий документальний фільм. Режисер Мстислав Чернов отримав нагороду і заявив, що хотів би обміняти її на те, щоб Росія більше ніколи не нападала на Україну.

Джерело