Зеленський відреагував на удар по Донеччині

Зеленський відреагував на удар по Донеччині

Фото: Донецька ОВА Триває пошуково-рятувальна операція в Покровську і в Покровському районі

У Покровську і в Покровському районі Донецької області триває рятувальна операція після російського ракетного удару.

У вечірньому відеозверненні до народу України в суботу, 6 січня, президент Володимир Зеленський відреагував на ворожий удар по Прокровському району Донецької області.

“Цими годинами в Покровську Донецької області та в Покровському районі триває рятувальна операція після російського ракетного удару. Ракети С-300. Залучені необхідні рятувальні сили, техніка ДСНС України. Розбирають завали. Станом на цей час відомо про загибель понад десяти людей, і серед них – діти, на жаль… Мої співчуття всім, хто втратив рідних і близьких. Удар росіян був просто по звичайній житловій забудові, по приватних будинках. Усім пораненим надається необхідна допомога. І Росія повинна відчувати – завжди відчувати, – що жоден із таких ударів без наслідків для держави-терориста не минеться. Ми маємо це забезпечити – нашою силою, власними оборонними та політичними спроможностями”, – сказав президент.

Нагадаємо, внаслідок російського удару по Покровському району Донеччини загинули 11 людей, серед загиблих є діти. Ще восьмеро житедів району дістали поранення. Пошуково-рятувальні роботи тривають.

На Херсонщині росіяни поранили хлопчиків-близнюків

Джерело