Зеленський відреагував на масовану атаку РФ

Зеленський відреагував на масовану атаку РФ

Фото: ДСНС Наслідки російської атаки у Вінницькій області

Повний захист українського неба має стати нормою, щоб божевільні в Кремлі зрозуміли, що їхній терор не досягає своїх цілей, зазначив президент.

Країна-агресор Росія воює в Україні з цивільними людьми і енергетичними об’єктами. Про це написав президент Володимир Зеленський у Facebook, реагуючи на чергову російську масовану атаку в ніч на суботу, 1 червня.

Глава держави розповів, що атака була спрямована на південь, центр і захід України. А головна мета Росії – нормалізувати терор, використати відсутність достатньої кількості засобів ППО та рішучості партнерів України.

“Російські терористи розуміють лише мову сили. І єдиний спосіб зупинити цей терор і не дати йому стати нормою – своєчасно ухвалювати ефективні рішення. Повний захист українського неба має стати нормою, щоб божевільні в Кремлі зрозуміли, що їхній терор не досягає своїх цілей”, – зазначив Зеленський.

За його словами, партнери точно знають, що для цього потрібно – додаткові Patriot та інші сучасні системи ППО для України, прискорення та розширення поставок F-16 в Україну.

“Лише тоді, коли Путін втратить можливість бити по цивільних людях і цивільній інфраструктурі, він буде змушений припинити свій терор. Це випробування на людяність і рішучість для вільного світу. Або ми разом пройдемо цей тест, або світ зануриться в ще більшу дестабілізацію та хаос”, – резюмував український лідер.

Нагадаємо, у ніч на 1 червня Росія здійснила масовану ракетно-дронову атаку по Україні. Агресор атакував об’єкти енергетики у п’яти областях.

Пізніше Повітряні сили повідомили, що ворог застосував 100 ракет і “шахедів”, понад 80 з них було знищено.

А у МВС розповіли, що за добу 31 травня росіяни поранили понад 60 цивільних в Україні.

Джерело