Зеленський відповів на ультиматум Путіна

Зеленський відповів на ультиматум Путіна

Фото: Офіс президента України Президент України Володимир Зеленський

Ультиматумом до України Путін сказав усьому світу, що все, що він все до цього говорив – “помножене на нуль”, заявив глава держави.

Заява російського диктатора Володимира Путіна про територіальні претензії до України – це велика помилка, яка корисна для України. Про це заявив президент Володимир Зеленський за підсумками Саміту миру, що завершився у Швейцарії в неділю, 16 червня.   “Мир не потрібен їм (росіянам – ред.), це факт. Мир потрібен всім нам”, – сказав глава держави, зазначивши, що участь у Саміті миру взяли участь країни, де мешкає більшість населення світу.

За словами Зеленського, Росія припустилася багатьох трагічних історичних помилок, починаючи з окупації Криму. Коментуючи заяву Путіна перед Самітом миру президент України зазначив, що “також помилка – зривати саміт миру, виходячи з таким меседжем”.   “При цьому серйозна помилка. Людина, яка пропонує вийти ще з якихось наших територій, які під нашим контролем. Тобто людина, яка хоче закінчити війну, вона може говорити будь-що, навіть про заморожений конфлікт, який нас не влаштовує. Але тут людина абсолютно провокувала весь світ та лякала, говорячи, що не хоче закінчувати війну, а хоче захоплювати території”, – зазначив Зеленський.   Президент України додав, що “це велика помилка, яка для нас корисна”.   “Тут за лаштунками країни говорили, що цим меседжем Путін передав всьому світу, що все, що він до цього говорив про реальне бажання закінчити війну, – помножене на нуль. Це говорили всі країни. Навіть ті, які мають інший погляд. Або мали”, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо, напередодні Саміту миру Путін заявив, що Росія нібито готова до переговорів з Україною та робить “реальну мирну пропозицію”. Путін висунув вимоги до України, зокрема щодо територіальних поступок.

Зеленський заявив, що пропозиції Путіна про припинення війни в Україні – ультиматум, а його дії – відродження нацизму

Джерело