Зеленський відкинув можливість поступок Путіну

Зеленський відкинув можливість поступок Путіну

Фото: Getty Images Володимир Зеленський виступив перед Національними зборами Франції

Україна зможе виграти війну, як і союзні війська під час Другої світової війни, зазначив президент.

Україна не погодиться на територіальні поступки для завершення війни з Росією. Це лише дасть паузу диктатору Володимиру Путіну для підготвки нової війни. Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час виступу перед Національними зборами Франції у п’ятницю, 7 червня.

“Чи може Путін виграти війну? Ні, бо ми з вами не маємо права програти. Чи може ця війна згаснути на лініях, які є зараз? Ні, бо жодних ліній для зла не існує, що 80 років тому, що зараз. А якщо хтось сам спробує намалювати тимчасові лінії, це дасть лише паузу перед новою війною. Гітлер долав лінію за лінією, так само це робить сьогодні Путін”, – заявив Зеленський.

Він висловив впевненість, що Україна зможе виграти війну, як і союзні війська під час Другої світової війни.

“Чи можемо ми виграти цю битву? Безперечно так. Ми можемо. Україна, а, отже, Європа. Європа, а, отже, Франція. Я впевнений у цьому, так само як Франція. Франція вірила у свободу, коли ще День Д ще не відбувся, але той день висадки, як і день європейської перемоги був неминучий”, – сказав глава держави.

Зеленський вважає, що цілями російської агресії також можуть стати інші країни Європи – Балтія, Польща, Балкани, але не тільки вони.

“Російський режим не визнає меж, йому недостатньо навіть Європи. Він вже руйнував Сирію та хаотизує Сахель, він інвестує в терор і підважує життя там, куди може дотягнутися, там, де не зустрічає супротив”, – додав президент.

Раніше Зеленський пояснив, що треба для завершення війни з Росією. На його думку, потрібно створити такий ґрунт, щоб Володимир Путін шукав вихід із цієї ситуації.

Джерело