Зеленський розповів про зрадників та агентів Росії

Зеленський розповів про зрадників та агентів Росії

Фото: Офис президента Президент України Володимир Зеленський

В усіх інституціях України, включаючи правоохоронні органи, так чи інакше були розвідники спецслужб Росії.

За часів незалежності ті, хто потім зрадив Україну, отримали посади в Національному банку, в держустановах, на держпідприємствах, в енергетичній галузі. Зараз багато хто з них втік за межі країни. Про це у п’ятницю, 12 квітня, заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі зі студентами чернівецьких університетів, відповідаючи на запитання щодо того, як держава бореться та планує боротися зі зрадниками всередині спецслужб та внутрішніх органів.

Він зауважив, що Україна домоглася значних результатів у боротьбі з російськими агентами.

“Спочатку багато хто з них зливали інформацію і тікали. Просто тікали з території України. Це було в перші дні війни. А наші всі залишилися”, – зазначив президент.

За його словами, зараз багато зрадників перебувають за межами України. 

“За ці 30 років дійсно в усіх інституціях, включно з правоохоронними органами, так чи інакше були розвідники спецслужб Російської Федерації. Вони були в Національному банку, в держустановах, на держпідприємствах, в енергетичній галузі. Ба більше, вони навіть були в уряді, хоч і не на рівні міністрів”, – сказав глава держави.

За словами Зеленського, хоча війна стала справжньою трагедією для України, вона допомогла зменшити кількість зрадників усередині країни.

Раніше в окупованому Докучаєвську Донецької області підірвали машину співробітника “ФСБ по ДНР” Ігоря Циферова.

Також повідомлялося, що на Херсонщині з українського дрона підірвали будинок гауляйтера.

Джерело