Зеленський розповів про рішення РНБО

Зеленський розповів про рішення РНБО

Фото: Офіс президента Зеленський заявив про рішення РНБО щодо економічної безпеки та стабільності

Буде сформовано Раду з підтримки підприємництва. До її складу увійдуть представники бізнесу.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Рада національної безпеки і оборони України (РНБОУ) ухвалила рішення щодо економічної безпеки та стабільності у період триваючого воєнного стану в країні. Зокрема, буде сформовано Раду з підтримки підприємництва. Про це президент розповів у своєму вечірньому відеозверненні.

“Чітко визначені кроки, які допоможуть і українським підприємцям, і державним інституціям вирішити увесь той комплекс проблем, про який багато говорилося цими тижнями”, – зазначив Зеленський.

За його словами, до Ради з підтримки підприємництва увійдуть представники бізнесу.

“Це відомі імена, відомі очільники українських компаній. Бізнес, який працює заради мільйонів людей. Технологічний бізнес, фінанси, послуги та інші галузі. Різні галузі, щоб були різні погляди. Але одне завдання – зміцнення нашої економіки, нашого суспільства”, – сказав президент.

Також Зеленський заявив про “абсолютну чіткість щодо правоохоронних органів”.

“Уряд представить зміни до закону про Бюро економічної безпеки та деяких інших законів, щоб максимально обмежити потенціал будь-якого можливого тиску на “білий”, легальний бізнес”, – розповів глава держави.

Він додав, що на рівні РНБО визначено термін 3 місяці фактичного мораторію на проведення процесуальних дій, які можуть заблокувати роботу підприємства.

“Також має бути проведений аудит системи моніторингу ризиків податкових накладних, треба зняти всю проблематику з податковими накладними. І багато іншого – все детально є в указі”, – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що держава виконає “свою частину морального договору з бізнесом”.

Нагадаємо, Україна отримала 50 млн євро на пільгові кредити для бізнесу.

Раніше повідомлялося, що український бізнес отримає від Єврокомісії 7,5 млн євро.

Джерело