Зеленський: Російський диктатор імітує вибори

Зеленський: Російський диктатор імітує вибори

Фото: Пресслужба президента України Президент України Володимир Зеленський

Усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає й бути не може, підкреслив президент України.

У вечірньому відеозверненні до народу України президент Володимир Зеленський відзначив бойові підрозділи, які проявили себе найкраще, подякував за допомогу країнам-партнерам і прокоментував президентські вибори в РФ.

“Передусім – вдячність нашим воїнам. Саме час відзначити бойові підрозділи, які проявили себе найкраще. Куп’янський напрямок – 57-а окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка. Лиманський напрямок – 1-ша бригада оперативного призначення Національної гвардії імені гетьмана Петра Дорошенка Буревій. Покровський напрямок – 55-а окрема артилерійська бригада Запорізька Січ. Оріхівський напрямок – 118-а окрема механізована бригада. Та Придніпровський напрямок – 35-а окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського та 123-тя окрема бригада територіальної оборони. Дякую всім вам, воїни, за вашу силу, за ефективне знищення окупанта. Пишаюся кожним нашим воїном, який здобуває результати для свого підрозділу, для побратимів, для всієї України”, – сказав Зеленський.

Президент подякував партнерам, які цього тижня надали Україні нові пакети підтримки, а також ухвалили нові рішення для наближення перемоги України.

Окремо Зеленський зупинився на темі виборів  на окупованих територіях.

“Цими днями російський диктатор імітує чергові вибори. Усім у світі зрозуміло, що цей діяч, як було вже часто в історії, просто захворів на владу й робить усе, щоб правити довічно. Немає такого зла, яке він не скоїть, щоб подовжити особисту владу. І немає нікого у світі, хто був би застрахований від цього. Я дякую кожній державі, кожному лідеру, усім міжнародним організаціям, які називають і називатимуть ці речі своїми іменами. Усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином. За все, що зроблено російськими вбивцями в цій війні та заради путінської довічної влади, має бути справедлива відплата. Він боїться найбільше тільки одного – справедливості. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає й бути не може. Цей діяч має закінчити на лаві підсудних у Гаазі – саме це ми маємо забезпечити. Усі у світі, хто цінує життя й порядність”, – сказав на завершення президент.

Нагадаємо, в Празі відбулася акція протесту проти російського диктатора Володимира Путіна. Під час акції спалили “голову” російського президента.

Пісні і вибухи: перший день виборів в Росії

Джерело