Зеленський прокоментував звільнення Данілова

Зеленський прокоментував звільнення Данілова

Фото: Пресслужба президента України Зеленський прокоментував кадрові зміни в безпековому секторі

Екссекретаря РНБО Олексія Данілова буде переведено на інший напрямок роботи, зазначив глава держави.

Колишнього секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексія Данілова буде переведено на інший напрямок. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні у вівторок, 26 березня.   “Сьогодні продовжив перезавантаження системи управління нашою державою. Є кадрові заміни. Вдячний Олексію Данілову за роботу на посаді секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Він переводиться на інший напрямок – про це пізніше”, – сказав глава держави.   Зеленський також заявив, що новопризначений секретар РНБО Олександр Литвиненко поєднає свій досвід керівництва Службою зовнішньої розвідки із завданнями, які стоять перед Радою нацбезпеки.
  “Загалом очікую зміцнення стратегічних можливостей нашої держави прогнозувати й впливати на процеси, від яких залежить національна безпека нашої держави. Зміцнення України й оновлення нашої державної системи на всіх напрямках буде продовжено”, – заявив президент.

 
Нагадаємо, раніше Зеленський підписав указ про звільнення Данілова з посади секретаря РНБО і призначення на цю посаду голови Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка. Також президент указом призначив новим головою СЗР Олега Іващенка.

Данілов заявив, що йому не соромно за свою роботу на посаді секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Джерело