Зеленський прокоментував теракт в Підмосков’ї

Зеленський прокоментував теракт в Підмосков'ї

Фото: Пресс-служба президента Украины

Президент звинуватив російський режим у спробах перекинути на Україну відповідальність за теракт під Москвою.

  Очільник Кремля Володимир Путін “і інші покидьки” намагаються “звалити на когось іншого” теракт у підмосковному Крокус Сіті Холлі. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні в суботу, 23 березня.   “Те, що сталося вчора в Москві, очевидно, і Путін, і інші покидьки просто намагаються звалити на когось іншого. У них завжди однакові методи. Це вже було. І підірвані будинки були, і розстріли, і вибухи. І завжди вони звинувачують інших”, – сказав глава держави.

Президент зазначив, що росіяни  прийшли в Україну, спалюють наші міста – і Україну ж намагаються звинуватити.

“Вони катують, ґвалтують наших людей – і їх же звинувачують. Вони сюди, на українську землю, нагнали сотні тисяч терористів своїх, воюють проти нас, і їм все одно, що відбувається всередині їхньої ж країни. Вчора ще все це сталося, і ця нікчема Путін, замість того щоб займатись своїми громадянами Росії, звертатись до них, добу мовчав – думав, як це притягнути до України. Все абсолютно передбачувано”, – заявив Зеленський.

Глава держави додав, що тих сотень тисяч росіян, які зараз вбивають на українській землі, точно вистачило б, щоб зупинити будь-яких терористів.

“І якщо росіяни готові мовчки вмирати в “крокусах” та не ставити жодних питань своїм спецслужбам, то Путін ще не одну таку ситуацію спробує повернути на користь своїй особистій владі”, – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, ввечері 22 березня у підмосковному Красногорську в концертному залі Крокус Сіті Хол сталася стрілянина під час концерту. Загинули понад 130 людей.

ФСБ заявила, що терористів, які розстріляли людей у Крокусі, затримали в Брянській області РФ недалеко від кордону з Україною, і що вони їхали саме в Україну, бо “мають там зв’язки”. За словами президента РФ Володимира Путіна, для підозрюваних у теракті нібито “було підготовлено вікно” для переходу кордону з Україною.
В українській розвідці заявили, що поширювана Росією версія про те, що виконавці теракту в Підмосков’ї тікали в Україну, не витримує жодної критики.

Джерело