Зеленський прибув з візитом до Львова

Зеленський прибув з візитом до Львова

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський відвідав Марсове поле

Глава держави відвідав Марсове поле Личаківського кладовища, де ушанував пам’ять загиблих воїнів.

Президент Володимир Зеленський прибув до Львова з неанонсованим візитом. Про це повідомила пресслужба глави держави у четвер, 27 червня.

Вказано, що Зеленський відвідав Марсове поле Личаківського кладовища, де ушанував пам’ять загиблих українських воїнів – поклав квіти до могил захисників, які полягли в боях із російськими окупантами.

“Разом із Володимиром Зеленським пам’ять загиблих ушанували керівник Офісу президента Андрій Єрмак, начальник Львівської ОВА Максим Козицький та міський голова Львова Андрій Садовий”, – йдеться у повідомленні.

Личаківське військове кладовище – територія військових поховань у Львові. На Марсовому полі з квітня 2022 року ховають воїнів, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, сьогодні Україна та ЄС підпишуть безпекову угоду. Володимир Зеленський може відвідати Брюссель.

Проєкт безпекової угоди між Україною і Євросоюзом містить зобов’язання щодо оборонної підтримки, а також відбудови України та створення спеціального трибуналу для Росії.

Джерело