Зеленський пояснив, що убезпечить Європу від Росії

Зеленський пояснив, що убезпечить Європу від Росії

Фото: Офіс президента Зеленський додав, що спільне виробництво озброєння зі Швецією є для України пріоритетним

Президент України наголосив, що Росія нині веде гібридну війну проти значної частини Європи.

Європу убезпечити від Росії у військовому питанні, зможе тільки одне рішення –  єдина європейська збройова промисловість. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на конференції Народ та оборона.

За його словами, крім повномасштабного вторгнення в Україну, Росія нині веде гібридну війну проти значної частини Європи.

“Але російську агресію можна перемогти. Але щоб дати їм урок, що агресія не може привести до добра, необхідна солідарність”, – наголосив голова держави.

Український президент також подякував Швеції та її народу за солідарність з Україною і за військову допомогу: особливо за танк CV90 і артилерійську систему Archer.

“Україна вже є і завжди буде одним із найзначніших європейських донорів безпеки. Ми прагнемо найкращих у світі озброєнь і технологій для нашої власної безпеки та безпеки наших партнерів”, – зауважив Зеленський.

Він додав, що спільне виробництво зі Швецією є для України пріоритетним.

“І я впевнений, що настане день, коли ми зможемо побачити відкриття в Україні першого спільного з вами виробництва”, – резюмував Зеленський.

Як ми вже писали, ЗСУ вперше показали на фронті шведську САУ Archer. Ці потужні установки були передані Україні безоплатно.

Крім того, ми писали, що командувач шведської армії генерал Мікаель Бюден заявив, що чекає політичних рішень щодо винищувачів Gripen. Україна може їх отримати, хоча основним літаком буде F-16.

Джерело