Зеленський назвав найболючішу втрату для Росії

Зеленський назвав найболючішу втрату для Росії

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський закликав передати Україні заморожені активи РФ

Надання Україні 300 млрд доларів заморожених активів РФ стане правильним сигналом потенційним агресорам у світі, зазначив президент.

Керівництву Росії байдуже на людські життя, але не на гроші. Втрата активів буде найболючішою втратою для держави-терориста. Про це написав президент України Володимир Зеленський  у Twitter в суботу, 6 січня.

Він нагадав, що заморожені російські активи за кордоном становлять близько 300 млрд доларів. Ці кошти повинні бути використанні на підтримку України, що стане історичною можливістю змусити Росію заплатити за свій терор.

“Російським елітам і керівництву байдуже до людських життів, але понад усе не байдуже до грошей. Втрата активів буде для них найболючішою втратою. Вони відчують справжню силу міжнародної спільноти і побачать, що світ сильніший за терор”, – зазначив Зеленський.

За його словами, рішення щодо використання заморожених активів для підтримки України буде справедливою та законною відповіддю на агресію Росії, а також правильним сигналом потенційним агресорам у світі.

“Я закликаю партнерів швидко рухатися до створення відповідної правової бази. Цього року ми маємо досягти відчутного прогресу в питанні використання заморожених російських активів на користь України. На шляху до цієї мети ми твердо покладаємося на лідерство “Групи семи”, – резюмував президент.

Раніше ЗМІ повідомили, що США почали термінові переговори з союзниками щодо використання заморожених російських активів для військової підтримки України.

ЗМІ: У ЄС підтримали використання заморожених активів РФ на користь України

Джерело