Зеленський анонсував заходи підтримки для Харкова

Зеленський анонсував заходи підтримки для Харкова

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський зібрав на нараду урядовців і керівництво ОП

Головне зараз – не дати Росії досягти її терористичних цілей і підтримати наших людей, зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо ситуації в Харкові. Обговорювалиcьзаходи щодо підтримки жителів міста, повідомив глава держави у Telegram в понеділок, 8 квітня.

За словами президента, на нараді були присутні глава уряду Денис Шмигаль, перший віцепрем’єр-міністр Юлія Свириденко, міністр енергетики Герман Галущенко, міністр фінансів Сергій Марченко та керівництво Офісу президента.

“Ключове – заходи з підтримки харків’ян. Представлені терміни, коли енергетичні дефіцити в Харкові можуть бути зменшені. Уряд готує заходи економічної підтримки для Харкова та області”, – йдеться в повідомленні.

Також було обговорено пропозиції регіональної підтримки, а саме того, що кожна область, кожна громада України може зробити, щоб підтримати тих, кому найскладніше.

Зеленський зазначив, що головне зараз – не дати Росії досягти її терористичних цілей і підтримати наших людей.

Раніше у понеділок Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача, головним питанням якої стало посилення захисту Харкова від російських обстрілів.

Нагадаємо ЗМІ повідомили, що Володимир Путін хоче захопити Харків і тому начебто готує наступальні дії на місто. Для цього у Росії можуть оголосити додаткову мобілізацію.

У свою чергу Зеленський заявляв, що Харків надійно захищено з точки зору оборонних рубежів, але треба посилити ППО.

Джерело