Заволодіння 1,7 млн грн під час ремонту парку «Почайна» – на підрядника та інженера технагляду чекає суд | Кримінал

Прокурори Київської міської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно директора приватного підприємства та особи, уповноваженої на здійснення технічного нагляду, за фактом заволодіння коштами місцевого бюджету на суму 1,7 млн грн.

За даними слідства, у 2020 році КП «Київський центр розвитку міського середовища» уклало з підрядником договір на здійснення капітальних будівельних робіт окремих комплексів парку «Почайна», а також договір на виконання робіт з технічного нагляду.

Загальна вартість будівельних робіт складала 3,6 млн грн.

З метою заволодіння коштами місцевого бюджету директор підрядної організації та спеціаліст з технічного нагляду при передачі замовнику актів про виконання будівельних робіт внесли до вказаних документів завідомо неправдиві відомості щодо обсягів їх виконання.

Розбіжність між фактично виконаними роботами та зазначеними в офіційних документах склала 1,7 млн грн, тобто 44% від загальної суми фінансування.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводження співробітників теруправління.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело