Заволоділи землями лісового фонду поблизу Буковеля – п’ятеро осіб отримали підозру | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п’ятьом особам за фактами підробки і використання підроблених документів та шахрайства.

За даними слідства, фізичні особи за попередньою змовою із державним кадастровим реєстратором та іншими невстановленими особами організували схему по заволодінню 1,25 га земель лісового фонду на території Івано-Франківської області поблизу с. Поляниця та ТК «Буковель».

Для цього вони використали підроблені акти на право власності на земельні ділянки зразка 2001-2002 років.

На підставі пакету підроблених документів підозрювані розробили технічну документацію, а після цього внесли відомості про реєстрацію права власності на ділянки.

У результаті таких протиправних дій землі вибували із державної власності. Згідно висновку експертизи державі завдано майже 15,3 млн грн збитків.

Правоохоронці провели на території Івано-Франківської області 16 санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів, а також за адресами юридичних осіб. Вилучили документи та матеріальні носії, які мають доказове значення у кримінальному провадженні.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело