Затримали агентку РФ, яка наводила ракети на Житомирщину

Затримали агентку РФ, яка наводила ракети на Житомирщину

Фото: СБУ Затриманій повідомили про підозру у держзраді

Ворожою поплічницею виявилася місцева жителька. Фігурантка перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення.

Затримано агентку російської розвідки, яка коригувала ракетно-дронові удари РФ по Житомирщині. Серед головних цілей агресора були бойові підрозділи та логістичні склади Сил оборони. Про це 16 травня повідомляє СБУ.

Зазначається, що для виконання ворожого завдання фігурантка обходила місто та його околиці, де намагалась виявити місця найбільшого зосередження особового складу українських захисників. Також під час розвідувальних вилазок агентка звертала увагу на «адреси», поблизу яких періодично знаходилась військова техніка.

У ході спецоперації співробітники Служби безпеки затримали російську агентку у власному помешканні.У неї вилучено мобільний телефон із доказами її контактів з агресором.

Ворожою поплічницею виявилася місцева жителька, ідеологічна прихильниця росіян.

Затриманій повідомили про підозру у держзраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Фігурантка перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення.

Нагадаємо, Служба безпеки запобігла новим спробам РФ створити власну агентурну мережу у центральних регіонах України. У Вінниці затримано рецидивіста, який працював на російську приватну військову компанію Вагнер.

Раніше контррозвідка Служби безпеки знешкодила на Донеччині агентурну групу воєнної розвідки РФ: одночасно затримано шістьох російських агентів, які коригували обстріли регіону.

Джерело