Заступником директора Агенції оборонних закупівель МО призначили колишнього директора НАБУ

Артем Ситник / Фото Укрінформ

Артем Ситник призначений на посаду заступника директора Агенції оборонних закупівель Міністерства оборони України з питань безпеки.

Згідно повідомлення Агенції оборонних закупівель, віднині він відповідає за внутрішню безпеку роботи відомства, перевірку контрагентів та контроль за належним виконанням державних контрактів, побудову ефективної співпраці з правоохоронними органами.

«Призначення Артема Ситника — це важливий крок у перезавантаженні Агенції оборонних закупівель. Він з нуля побудував та забезпечував ефективну роботу НАБУ, зробив вагомий внесок у розвиток НАЗК та має бездоганну репутацію. Ми дуже очікуємо на його роботу над побудовою процесів, що унеможливлять будь-які прояви корупції та забезпечать ефективні закупівлі та надійне постачання зброї для ЗСУ», — відзначила директорка Агенції Марина Безрукова.

Сам Ситник додав, що роль Агенції оборонних закупівель МО дуже важко переоцінити, адже тривалий час вона буде однією з найважливіших інституцій для успішного завершення війни.

«Я вірю, що мій досвід допоможе посилити Агенцію та мінімізувати можливі ризики в її роботі», – резюмував він.

У 2015 році Артем Ситник за результатами незалежного конкурсу був призначений на посаду директора НАБУ та обіймав цю посаду до 2022 року. Згодом працював як заступник директора НАЗК, де зокрема відповідав за взаємодію з правоохоронними органами, фінансовий контроль, проведення спеціальних перевірок, запобігання конфлікту інтересів тощо.

Джерело