Заступника голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи судитимуть за хабарництво | Кримінал

Подільська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно виконувача обов’язків заступника голови правління – начальника відділу юридично-правового супроводу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи за обвинуваченням в одержанні неправомірної вигоди.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, який також є адвокатом, подав до Печерського районного суду м. Києва в інтересах ДІФКУ три позови про стягнення шкоди на загальну суму понад 900 тисяч гривень з попереднього керівника цієї установи. Шкода завдана у зв’язку з визнанням незаконними звільнень кількох працівників.

У ході судового розгляду керівник юрвідділу запропонував представнику відповідача надати йому 9 тис. доларів США (по 3 тис. доларів США за кожен позов). Отримавши ці гроші, посадовець обіцяв не вживати належних заходів під час слухання справи у суді та не з’являтися на судові засідання. Це в кінцевому результаті мало призвести до відмови судом у задоволенні позовів.

Після одержання другої частини коштів в розмірі 3 тис. доларів США посадовця затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі обвинувальний акт відносно фігуранта скеровано до суду для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело