Залужний розповів про ситуацію на фронті

Залужний розповів про ситуацію на фронті

Фото: Генштаб ВСУ/Facebook Лінія фронту залишається активною

Українські захисники попри тиск з боку противника відбивають атаки та завдають значних втрат ворогу.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що впродовж кількох днів працював у смузі відповідальності ОСУВ Хортиця. Там російські загарбники намагаються наступати на всіх напрямках, українські захисники відбивають всі атаки.   “Лінія фронту залишається активною. Окупанти намагаються наступати на усіх напрямках. Попри тиск, наші воїни відбивають ворожі атаки та завдають значних втрат противнику у живій силі та техніці”, – наголосив він.   За словами Залужного, було проведено продуктивну роботу із командирами бригад, які виконують завдання на Куп’янському напрямку.   “Визначили послідовність наших кроків з урахуванням постійної зміни оперативної обстановки, спроможностей, а також ухвалили рішення для забезпечення першочергових потреб підрозділів”, – підкреслив головнокомандувач ЗСУ.   Залужний відзначив, що українські бійці стійко тримають оборону у надскладних умовах. “Дякую кожній бригаді, усім, хто в бою за Україну”, – підсумував генерал.

Нагадаємо, раніше британське видання The Telegraph писало про те, що росіяни нібито можуть почати наземний наступ в Харківській області 15 січня після масованих обстрілів. 

У ЗСУ заявили, що війська контролюють ситуацію на Куп’янському напрямку. Тому наразі тривожних “дзвіночків” для мешканців Харкова немає. 

Джерело