Залежність, незібраність та інші сигнали, що обіцянкам чоловіка не варто вірити

Психологи пояснили, коли слова партнера не треба брати за чисту монету.

Звісно, у стосунках вкрай важко почуватися комфортно, якщо відсутня довіра. Психологи розповіли нам, у яких ситуаціях до слів партнера варто поставитися скептично та не поспішати повністю вірити почутому, інформує Ukr.Media.

У чоловіка є залежності

Це досить непроста ситуація, особливо якщо чоловік вже давно і міцно залежить від хімічних речовин. Людина з алкогольною, наркотичною чи ігровою залежністю не підпорядкована собі. Дуже часто без допомоги впоратися з нав'язливим бажанням неможливо, тому всі запевнення такого партнера мають слабку силу. Відносини із залежною людиною можуть перетворитися на кошмар, а тому всі його обіцянки зав'язати не варто брати за чисту монету. Здобути психологічну, а то й фізичну травму в такому союзі дуже легко.

Чоловік обіцяє дуже багато

Якщо йдеться про початковий етап відносин, особливо до моменту, коли у вас стався інтим, у цьому випадку партнер може говорити дуже багато приємностей, щоб ви виявили прихильність. Коли чоловік прагне близькості, він готовий пообіцяти золоті гори. Увімкніть раціональність на повну — ніхто не плануватиме далекого майбутнього після кількох тижнів знайомства. Подібні хитрощі дуже добре працюють на жінках, які схильні до впливу маніпуляторів.

Чоловік ненадійний у дрібницях

Хороший маркер, який допоможе виявити сутність людини — наскільки часто вона забуває про дрібні прохання. Не викинув сміття чи не прибив полицю? Якщо чоловік не готовий проявити себе навіть у таких дрібних ситуаціях, що вже говорити про серйозніші прохання. З незібраністю чоловіка можна працювати, проте важливо, щоб він вас почув і сам був готовий змінюватись.

Чоловік застосовує фізичне насильство

Напевно, найнебезпечніший момент. Чоловіки, які виявляють фізичне та психологічне насильство, зазвичай, чудово розуміють, що роблять і якого ефекту хочуть досягти своїми діями. Це дуже спритні маніпулятори, які добре обирають жертв. Не кожна жінка терпітиме подібне. Дівчата з проблемною самооцінкою — ласий шматочок для аб'юзерів. Свою поведінку чоловік згладжує постійними обіцянками виправитись і жінка беззастережно йому вірить. Якщо вам знайома така ситуація, можливо, слід замислитися над доцільністю цих відносин прямо зараз.

Джерело