Забудьте ці фрази: небезпечні слова, які шкодять стосункам

Фрази, які найбільш руйнівні у відносинах.

Усім відомо, щоб виростити красиву квітку, важливим є ґрунт, у якому вона ростиме, інформує Ukr.Media.

Він має бути удобреним і збагаченим, щоб виросли чудові рослини. Це правило діє також і в стосунках.

Багато людей вважають, що мати успішні стосунки і бути щасливим — достатньо зустріти правильну людину. Однак, це велика помилка.

Поки людина сама не докладе зусиль, вона ніколи не буде щасливою, навіть якщо зустріне найчудовішого і найдосконалішого партнера.

Розглянемо три висловлювання, які краще не вимовляти на адресу близької людини, якщо ви бажаєте побудувати з нею хороші, міцні стосунки.

Якщо ти мене любиш, ти будеш…

Так звертаються до партнера, коли дуже хочуть, щоб він щось сказав або зробив. Але він може легко відповісти вам: "Ну, якщо ти любиш мене, чому змушуєш мене це робити?".

Серйозні стосунки з людиною неминуче передбачають взаємну повагу.

Ми часто просимо партнера зробити певні речі, які вважаємо правильними. І тут важливо замислитися, а як висловити своє бажання чи прохання? Змушувати близьку людину доводити свою любов не варто.

Адже, кажучи ці слова, ви ставите почуття свого партнера під сумнів тільки тому, що хочете подивитися фільм, наприклад.

Однак, якщо між вами існує будь-яке серйозне прохання, яке ставить під сумнів почуття вашого партнера, можна змінити фразу таким чином: "Мені важко зрозуміти, чому ти не хочеш цього робити. Іноді мені здається, що ти мене не так сильно любиш".

Чому все не так, як раніше?

Коли ви так говорите, то боретеся з реальністю, адже почуття, дійсно, змінюються.

Ви не зможете відчути те ж саме, що було в день знайомства, через місяць або рік після нього. Але чому це обов'язково має бути погано? Довіра потребує часу, а коли є кохання, з роками вона тільки зміцнюється.

Ти поводишся так само, як…

Це речення не може бути закінчене позитивним твердженням. Найгірший варіант — порівнювати свого партнера з колишнім залицяльником (тут прикладів порівняння може бути дуже багато).

Таке твердження зовсім неконструктивне, бо воно обов'язково викличе гнів і образу, а кохана людина не зрозуміє таких слів.

Іноді в пориві злості ми вимовляємо слова тільки для того, щоб розлютити людину або змусити щось зробити. Але, на жаль, так проблема не вирішується.

Натомість спробуйте інший спосіб — просто уточніть, що саме ваш партнер робить не так, і що ви відчуваєте при цьому. "Коли ти робиш це, я почуваюся дуже ображеною. Я просто хочу…".
Безумовно, стосунки — річ непроста, і немає людей, які не роблять помилок.

Важливо при цьому докласти зусиль для підтримання успішних стосунків і ваші старання обов'язково окупляться.

Джерело