За Україну загинув бойовий медик і волонтер із Великої Британії

За Україну загинув бойовий медик і волонтер із Великої Британії

Фото: Project Konstantin / ФБ На фронті загинув волонтер і бойовий медик із Великої Британії Пітер Фуше

Пітер Фуше врятував понад 200 поранених українських бійців, брав участь в евакуаціі мирних жителів із прифронтових територій, а також доставляв їм гуманітарні вантажі.

В Україні на фронті загинув волонтер і бойовий медик з Великої Британії Пітер Фуше. Про це повідомив благодійний фонд Project Konstantin, співзасновником якого був загиблий.

“На щиті: Пітер “Hasta La Vista” Фуше. З важким серцем повідомляємо про смерть Піта, нашого дорогого директора й засновника”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що британський медик урятував понад 200 поранених українських бійців, брав участь в евакуаціі мирних жителів із прифронтових територій, а також доставляв їм гуманітарні вантажі.

“Хоробрість і самовідданість Піта перед лицем небезпеки були незвичайними і його дії назавжди будуть закарбовані в наших серцях. Піт був більше, ніж лідером. Він був маяком надії, справжнім героєм та другом для всіх. Його мудрість, співчуття та віра в Бога надихали нас щодня”, – пишуть друзі Пітера з Project Konstantin.

Зі ЗМІ відомо, що раніше Пітер жив у Лондоні, де працював поліцейським і теслярем, а в березні 2022 року поїхав в Україну, де став волонтером, допомагав створювати польовий шпиталь у Броварах під Києвом, а потім після медичних тренінгів долучився до територіальної оборони.

Пітер Фуше взяв участь у створенні благодійного фонду Project Konstantin (названий на честь одного з полеглих побратимів), який опікується евакуацією поранених бійців, а в січні 2024 року долучився до лав Збройних сил як бойовий медик.

У лютому 2024 року британський доброволець емоційно звернувся до урядів країн Заходу із закликом терміново передати Україні обіцяну військову допомогу.

Наприкінці травня стало відомо, що в Україні загинув доброволець з Нідерландів. Чоловік воював в Інтернаціональному легіоні та загинув 20 травня біля Часового Яру.

Також повідомлялося, що в бою за Україну поліг грузинський військовий Серго Горнакашвілі. Він загинув Харківському напрямку.

Литовський журналіст і волонтер заявив, що вирушає на фронт в Україну

Джерело