За спробу переправлення ухилянта за кордон засуджено ще одного жителя Закарпаття | Кримінал

За публічного обвинувачення Берегівської окружної прокуратури жителя Іршави засуджено за незаконне переправлення військовозобов’язаного через державний кордон із корисливих мотивів. Суд призначив йому покарання – 5 років за ґратами із конфіскацією майна.

Прокурор довів, що чоловік погодився за 4000 доларів США допомогти громадянину незаконно потрапити на територію країн ЄС. Він наказав останньому оселитися в одному з готелів Берегова та чекати там слушного часу для перетину держрубежу. Також надав вказівки, яким чином це можна буде зробити.

Переправника з «клієнтом» викрили на початку листопада 2022 року. Вони на автомобілі «Volkswagen» рухалися до с. Бадалово, у бік кордону з Угорщиною. Коли обвинувачений зрозумів, що його викрито, намагався втекти, однак правоохоронці затримали його.

У судовому засіданні він не визнав свою вину. При цьому прокуратура наполягала на призначенні чоловіку покарання у вигляді ув’язнення строком на 7 років.

Берегівський районний суд взяв до уваги, що обвинувачений є пенсіонером, не судимий раніше та утримує неповнолітню дитину.

За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури

Джерело