Успішний чоловік: якими рисами обличчя він наділений

Риси обличчя успішного чоловіка.

Як правило, успіх у фінансових справах будується на сукупності певних параметрів, які пощастило мати чоловікові. Це, в першу чергу, його особисті якості, а також оточення, в якому він зростав і зовнішні дані, які, як не дивно, теж можуть сприяти процвітанню в кар'єрі. Які ж риси обличчя видають успішних чоловіків?

Симетричне обличчя

Чим більш пропорційне обличчя у чоловіка, тим більше він тверезо оцінює реальність. Асиметричне обличчя, як правило, дістається людям з непомірними запитами, або тим, хто ще не визначився, чого хоче від життя. На диво, протягом життя обличчя може ставати більш або менш симетричним, залежно від того, чи зрозуміла людина своє призначення в житті і чи з'явилися у неї чіткі цілі, інформує Ukr.Media.

Високий лоб

Володарі такого чола — інтелектуали і прагматики. Вони розважливі і неквапливі у своїх рішеннях, що дозволяє їм ретельно обдумувати кожен наступний крок. Вони легше за інших справляються з клопіткою роботою і готові працювати на результат.

Широкі брови

Величезним запасом енергії наділені чоловіки, котрим пощастило бути володарями густих кущових брів. Попри можливі перепони, які з'являються на шляху, вони легко відновлюються і з натхненням беруться за нові справи.

Великі очі

Чим більші очі у чоловіка, тим він відкритіший, тим простіше йому зав'язувати стосунки з довколишніми людьми. Як правило, колір очей не відіграє особливої ролі в досягненні успіху. Але вважається, що кароокі чоловіки легше справляються з труднощами і володіють свого роду гіпнотичними здібностями, за допомогою яких їм легше підпорядковувати собі людей і вести за собою натовп.

Прямий подовжений ніс

Володарі довгого носа зі злегка опущеним кінчиком мають великі шанси стати фінансово успішними в житті. Така форма носа зазвичай вказує на те, що чоловік кмітливий і вміє досягати цілей. Якщо у нього з'явилася мета, то він, попри обставини, буде вперто рухатися до неї, у кінцевому результаті отримавши те, про що мріяв спочатку. Що примітно, горбинка на носі зазвичай вказує на нестабільність фінансового становища чоловіка. А широкий ніс говорить про те, що людина нераціонально використовує свої заощадження, що, ймовірно, не призведе до значного матеріального успіху.

Широкі вилиці

Такі чоловіки володіють надзвичайною витривалістю і вмінням бути авторитетом для довколишніх. Вони не бояться стикатися віч-на-віч з труднощами і здатні доводити будь-яку, навіть нелегку роботу до кінця. Ці чоловіки вміють вести за собою людей. З них виходять чудові керівники.

Вузькі губи

Здебільшого успішні чоловіки більше інтелектуали, ніж оратори. А невеликий рот і стислі губи вказують на те, що людина спочатку думає, а вже потім говорить або робить. Скоріш за все, володар таких губ не відзначається м'якістю і поступливістю. Він скупий на похвалу, але відповідальний за свої слова і вчинки, вміє працювати якісно і брати на себе відповідальність.

Підборіддя, яке виступає

Чим сильніше виступає вперед підборіддя у чоловіка, тим він більш амбітний і заповзятливий. У той час як чоловік з похилим підборіддям позбавлений високих життєвих цілей. Велике і добре окреслене підборіддя робить чоловіка наполегливим, вправним і вміє відстоювати свою точку зору. Такі зазвичай виживають в будь-яких умовах і досягають великих матеріальних висот.

Джерело